تبلیغات
سارا امیدوار - الگویتم جدید گوگل
سارا امیدوار
ما امیدواریم، می توانیم با کار گروهی در مسیر موفقیت حرکت کنیم ...
درود بر شما دوست خوبم
» لطفا این تارنما را با عنوان " سارا امیدوار " لینک نمائید و اطلاع دهید
سپاسگزارم

الگویتم جدید گوگل

دوشنبه 15 مهر 1392

نویسنده: سارا امیدوار | طبقه بندی:ریز نکات مربوط به وب، 

پرواز مرغ مگس خوار گوگل : SEO در الگوریتم جدید گوگل


http://searchengineland.com/hummingbird-has-the-industry-flapping-its-wings-in-excitement-reactions-from-seo-experts-on-googles-new-algorithm-173030

گوگل یک الگوریتم جستجوی جدید به نام مرغ مگس خوار را نشان داد . طراحی شده باید به طور دقیق و ارائه نتایج پرس و جو سریعتر ، الگوریتم در جستجوی معنایی ، با تمرکز بر قصد کاربر مقابل فردی عبارات جستجو شده است .

به عنوان موتور جستجو در زمین دنی سالیوان در پرسش و پاسخ خود توضیح داد : همه چیز درباره الگوریتم جدید گوگل " مرغ مگس خوار " :

    مرغ مگس خوار است توجه بیشتر به هر کلمه در یک پرس و جو ، اطمینان حاصل کرد که تمام پرس و جو - کل جمله یا گفتگو یا معنا - به جای کلمات خاصی را به حساب گرفته شده است، . هدف این است که صفحات با معنا را بهتر انجام دهید ، به جای صفحات با فقط چند کلمه .

در حالی که اعلام رسمی مرغ مگس خوار در هفته گذشته انجام شده است، بسیاری از گزارش ها نشان می دهد آن شروع به نورد از یک ماه پیش . بر خلاف پنگوئن گوگل و به روز رسانی پاندا الگوریتم موجود در آن ، مرغ مگس خوار یک جایگزین کامل است. رئیس جستجو آمیت سینگال گوگل دنی سالیوان گفت که مرغ مگس خوار نشان دهنده اولین بار از سال 2001الگوریتم گوگل شده است تا به طور چشمگیری بازنویسی .

با بیش از یک ماه از زمان انتشار اولیه الگوریتم جدید ، من مجموعه ای از پزشکان در جستجوگرها نظرات خود را در مرغ مگس خوار پرسید در حال حاضر است که آن رانام رسمی .

" ، مرغ مگس خوارگسترش قطعی از قابلیت معنایی گوگل آشکار در سطح رابط جستجو است که نشان می دهد ، به طور قابل توجهی ، دو چیز است " گفت: دیوید Amerland ، متخصص موتور جستجو و نویسنده جستجو معنایی گوگل ، اول ، گوگل است افزایش توانایی خود را برای مقابله با پرس و جو جستجو پیچیده ای است که بدان معنی است که آن را نیز بهتر در نهادهای نمایه سازی در اسناد وب است . دوم، خیلی بهتر در روابط، ارتباط نمایش داده شد جستجو و اسناد وب که بدان معنی است که نمودار دانش را باید قابل توجهی غنی کردم . "

Amerland می رود به توضیح دهید که چگونه حرکت گوگل به سمت جستجو معنایی شیوه های جستجوگرها بهره مند شوند :

    از یک نقطه استراتژی از این افق برای شرکت ها و مدیران سایت قابل ملاحظه ای باز می شود. از دیدگاه عملی ، نیاز به شناسایی USP هر کسب و کار و تبدیل به معتبر در درون آن در حال حاضر یک معیار کلیدی برای موفقیت ادامه داد: در جستجوگرها . عنصر مقایسه است که یکپارچه شده است نشان می دهد که علامت معنایی ممکن است شروع به مشورت به عنوان یک مزیت در حال حاضر زمانی که آن را به کمک اطلاعات مربوط به شاخص در محصولات و خدمات می آید .

او بر اهمیت محتوای آن ندارد که در انزوا باقی مانده است ، اما به جای آن در سراسر شبکه های اجتماعی از طریق تاثیرگذاران شناسایی به اشتراک گذاشته شده است . " این چیزی است که می تواند یا در قطره از کلاه اتفاق می افتد نیست ، گفت:" Amerland ، " از آن نیاز به زمان و تعهد به ایجاد یک ارتباط با تاثیرگذاران و به اشتراک گذاری با آنها حاوی محتوایی باشد که از ارزش واقعی به شبکه خود را . " سریع جستجوگرها ، با توجه به Amerland ، "در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم در گذشته است. "

کریستی BELDEN ، معاون رئیس بازاریابی و رسانه در LEAP ، موافقت می کند که تمرکز مرغ مگس خوار در جستجوی معنایی به درایو جستجوگرها در مسیر درست ادامه خواهد داد . BELDEN ، گفت: " : " گوگل شده است صحبت کردن در مورد زبان معنایی و درک معنای پشت جستجو برای مدتی ، " با کاربران بیشتر جستجو از طریق تلفن همراه و صدای ، مرغ مگس خوار به روز رسانی باعث می شود بسیاری از حس .

BELDEN تایید کرد که آژانس خود را تا هر گونه تغییرات به نتایج جستجو مشتری خود را در طول ماه گذشته ، مرغ مگس خوار در حال اجرا بوده است شاهد . " ما پیش بینی نیست با ساخت هر گونه تغییرات اساسی در آنچه که ما انجام می دهند ، گفت:" BELDEN ، " چیزی که ما در حال صحبت کردن در مورد این است که ما چگونه کیفیت ایجاد ، درگیر شدن ، اشتراک گذاری ، محتوا بصورت لینک . آن را تبدیل به یک قطعه اصلی از استراتژی ما در جستجوگرها . "

مشاور جستجوگرها و رئیس جمهور از Archology جنی Halasz در تصمیم اخیر گوگل را به داده عبارت جستجو '100 ٪ ارائه نشده است و چگونه آن را به الگوریتم جدید مرغ مگس خوار ، نظر داد. " این تبدیل شدن به کمتر و کمتر در مورد کلمه کلیدی و بیشتر در مورد هدف در پشت آن است . ما می بینیم که با تمام تغییرات اخیر ، اما به خصوص با مرغ مگس خوار ، گفت : " Halasz ، " است شکی نیست که نداشتن کلمات کلیدی ارائه آن کمی سخت تر برای کشف قصد مشتری خواهد ساخت وجود دارد ، اما مقدار زیادی از راه های دیگر به دست آوردن سرنخ در مورد وجود دارد که ، از جمله به طور فعال با مشتریان خود را درگیر شدن در رسانه های اجتماعی و از جمله . "

Halasz معتقد است از SEOs تبدیل شده اند تا کلمه کلیدی متمرکز شده که آنها در حال تاکید بر روی چیزهایی که اشتباه است ، توضیح می دهد که بسیاری ، " تلاش برای معکوس داده ها مهندس که واقعا عملی نیست . " او فکر می کند در جستجوگرها باید کمتر در مورد کلمه کلیدی داده و بیشتر در مورد تعامل مشتری .

" افرادی که انجام شده است چیزهایی مانند به دنبال در نرخ گزاف گویی خود را در یک صفحه و تلاش برای مطابقت با مردم که آنچه آنها جستجو که از دست رفته جنگل درختان به نظر من منعکس ، گفت:" Halasz ، " این کلمه کلیدی خاص نیست آنها استفاده می شود ، آن چیزی است که آنها در آن صفحه به دنبال می کردند . آیا صفحه نجات می دهد؟ واضح نیست و از آنجایی که آنها به بیرون میره . بنابراین چه چیزی می تواند بهتر مورد صفحه ؟ یا معماری اطلاعات شما را به طور کلی ؟ "

Trond Lyngbø ، یک استراتژیست ارشد جستجوگرها و شریک در Metronet را در نروژ، در مورد مرغ مگس خوار هیجان زده شده است و پیش بینی به روز رسانی الگوریتم گوگل از دسامبر 2012 . "این یک چیز خوب است. گوگل در تلاش است به پیدا کردن قصد پشت نمایش داده شد ، و ارائه راه حل ، گفت : " Lyngbø ، " من نگاه به جلو به دیدن چگونه تکامل می یابد از آن به عنوان نمودار دانش گوگل گسترش می یابد ، به خصوص چقدر موفق گوگل خواهد باشد وقتی که آن را به جستجوهای محلی از طریق دستگاه های تلفن همراه می آید "

در یک پست توسط Lyngbø در دسامبر گذشته SEOnomics.com ، ، خودی در جستجوگرها نوشت: " در حال حاضر اعتماد شاه ، " توضیح می دهد ، " اهداف اولیه از جستجوی معنایی وجین از منابع بی ربط از SERPS است . "

حتی اگر پست منتشر شد ، ده ماه قبل از الگوریتم جستجوی جدید اعلام شد ، Lyngbø راهنمایی برای از SEOs به ویژه مرتبط با آن در نور از انتشار مرغ مگس خوار :

    • کسب و کار باید درک و انطباق با جستجوی معنایی و گراف دانش .

    • موقعیت خود را به عنوان ارائه دهنده پاسخ که مردم به دنبال .

    • شناسایی هدف، نیازها و مشکلات . ارائه راه حل ها و پاسخ . نگاهی نمایش داده شد و آنچه آنها واقعا نیاز . آنها را چیزی است که مردم در پشت نمایش داده شد می خواهم .

اطلاعات بیشتر در مورد مرغ مگس خوار خواهد شد در طول این هفته SMX شرق جستجو بازاریابی نشان می دهد در شهر نیویورک مورد بحث قرار گرفته است. این کنفرانس شاملکل مسیر با آمدن "msgstr" "" نهاد جستجو " جلسه انقلاب در روز دو ( 2) از کنفرانس برنامه ریزی شده به " جستجو معنایی " اختصاص داده شده است .

تا آن زمان، چک کردنتوییت زیر را در پاسخ به مرغ مگس خوار به روز رسانی :

    _AT_ amygesenhues # مرغ مگس خوار تنها اجازه می دهد تا گوگل برای پردازش سیگنال ها را در راه بهتر . بدون تاثیر منفی اگر شما انجام شده است حق جستجوگرها !

عشق شهدا
دوشنبه 22 مهر 1392 03:26 ب.ظ
با سلام
با مطلب ((مگر سنی چه گناهی کرده است)) لطفا از این مطلب دیدن کنید

با تشکر فراوان
گروه وب عشق شهدا
سارا ش.م
یکشنبه 21 مهر 1392 11:42 ق.ظ
ماندن، سنگ بودن است و رفتن، رود بودن
بنگر که سنگ بودن به کجا می رسد جز خاک شدن
و رود بودن به کجا می رود جز دریا شدن . . .

سلام...
ب روزم و منتظر نگاه پرمهرتون
تشریف بیارید خوشحال میشم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

دوستان سارا

آخرین مطالب سارا

نویسندگان سارا امیدوار

برچسب های سارا

نظر سنجی سارا

    به دنبال چه موضوعی هستید ؟


آمار سارا امیدوار

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :

بهینه سازی و سئو elexa.ir | الکسا
طراحی و پیاده سازی وب سایت we20.ir | وبیست
سرور هاستینگ سرور هاستینگ